Four Seasons Bosphorus : Assembly Partner Location

Assembly Buildings Partner Location Four Seasons Bosphorus’ta , iş dünyasının geleceğini deneyimleyin! Suite Office kavramını baştan yaratan Assembly Buildings ve Four Seasons Bosphorus işbirliğiyle, Assembly üyelerini kusursuz bir lokasyonda yepyeni bir çalışma deneyimi bekliyor.

İmkanlar

Occasional Membership

Odada çay ve kahve kurulumu Odada minibar (sadece yiyecek ve alkolsüz içecekler) Hem konuk odalarında hem de genel alanlarda internet erişimi, sınırsız cihaz Ücretsiz otopark, kasa Yiyecek ve İçecek satış noktalarında, oda servisi ve SPA'da% 20 indirim Çamaşır hizmeti % 50 indirim - 2 adet Günlük ofis kullanım saatleri 08:00 - 20:00 Bu üyelik ayda 5 gün kullanılabilir Üyeler yukarıdaki avantajlardan faydalanarak fazladan gün satın alabilirler. İlave gün talebi için günlük paket fiyatları dikkate alınır.

Dedicated Membership

Odada minibar (sadece yiyecek ve alkolsüz içecekler) Hem konuk odalarında hem de genel alanlarda internet erişimi, sınırsız cihaz Ücretsiz otopark, kasa Yiyecek ve İçecek satış noktalarında, oda servisi ve SPA'da% 20 indirim Çamaşır hizmeti % 50 indirim - 2 adet Günlük ofis kullanım saatleri 08:00 - 20:00 Tüm ay sınırsız erişim, giriş hakkı Bu üyeliğe 12 kişilik tam gün toplantı odası kullanımı ve toplantı sırasında kahve/ çay servisi dahildir. Odada çay ve kahve kurulumu